logo OLMAProdukty
Přihlásit se
logo OLMA
Uživatelský profilvyhledat

Zakysané nápoje

Zakysané nápoje jsou složením velmi podobné jogurtům, jen mají nižší obsah tuku. Vyrábíme je v mnoha moderních příchutích a jen z nejkvalitnějších surovin.
Florian Active+ Drink
Zakysaný mléčný nápoj Florian Active+  
Kyška
Kyška je svěží, jemně kyselý nápoj se sníženým obsahem tuku, z mléka nejvyšší kvality výhradně od českých farmářů. Má dobré nutriční parametry a je vhodná pro každodenní konzumaci.
Protein Skyr
OLMA se inspirovala kulturou divokého Islandu a vytvořila z nejkvalitnějšího moravského mléka nápoj vynikající chuti, s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuků a sacharidů.
Olma Smoothie
Atraktivní jogurtové kombinace a 40% ovoce a zeleniny. Neuvěřitelně pestrý ovocný koktejl v chutném jogurtu z moravského mléka s miliardami živých probiotických kultur. A bez lepku.
Florian drink
Florian drinky vyrábíme ve čtyřech nejoblíbenějších ovocných příchutích. Stejně jako Florian jogurty, mají drinky sametovou konzistenci, výborně chutnají a zasytí. Neobsahují lepek.
Bio drinky
Biodrinky OLMA jsou 100% ekologické, vyrobené z BIO mléka z čistého prostředí našeho regionu Oderských vrchů, Jeseníků a Kralického sněžníku, nese v sobě čerstvý horský vzduch a zeleň pastviny.
BIO kefír
Bio Kefír je vyrobený z plnotučného bio mléka bez standardizace obsahu tuku za pomocí mlékařských kultur z kefírových zrn.