logo OLMAProdukty
Přihlásit se
logo OLMA
Uživatelský profilvyhledat

Pro děti

Oťas, Oli a zvířátka z farmy přináší dětem výborné jogurty už déle než 10 let. S Olmíky máte jistotu té nejvyšší kvality mléka i všech příměsi v převlečném obalu nad víčkem.
google-play-badgegoogle-play-badge

Stáhni si alba na samolepky!

Olmíci
S Olmíky máte jistotu nejen nejvyšší kvality mléka, ale také zábavy. Děti sbírají samolepky nebo poslouchají pohádky v aplikaci Olmíci. Všechny dětské jogurty jsou bez lepku.
Olmánek
Lépe to už nejde. Čisto – čisté složení. Maximální dávka poctivého tvarohu s čerstvou smetanou. Výrazná chuť díky extraktu z lusků bourbonské vanilky a pečlivě vybranému lahodnému kakau. Vyroben pouze z regionálního mléka nejvyšší kvality. Bez...
Olmíci Maty
Odměna nejen pro malé mlsouny. Pro toto úžasné prolnutí oříškovo/kokosovo-čokoládového a smetanového krému budou děti poslouchat rodiče jako nikdy. Maty neobsahuje lepek.
Paw patrol
Poctivý dětský jogurt, který obsahuje živé bakterie, je bez konzervačních látek, přitom dětem chutná. V atraktivním designu Tlapkové patroly.  
L.O.L.
Poctivý dětský jogurt, který obsahuje živé bakterie, je bez konzervačních látek, přitom dětem chutná. V atraktivním designu L.O.L.