logo OLMA Produkty
Přihlásit se
logo OLMA
Uživatelský profil vyhledat

Jogurty OLMA

Jogurty z nejkvalitnějšího mléka Moravy, plné zdraví a chuti, jsou připravovány bez kompromisu kvality, pečlivým výběrem mléka, živých kultur i dalších surovin.
Bílé jogurty
Neobsahují žádný přidaný cukr, sladidla ani konzervanty. Bílé jogurty jsou zdrojem nejcennějších bílkovin, vápníku a řady dalších vitamínů a minerálů. Miliardy živých bakterií v každém kelímku!
Florian červený
Nejoblíbenější jogurt v Česku vyrábíme od roku 1994. Od ovocné klasiky až po exotické příchutě limitovaných edicí – více než deset variant umožní každému najít svého favorita.
Florian modrý
Hustý krémový jogurt s plnou chutí. Méně tuku i sacharidů. Vysoký obsah bílkovin. Jogurt ideální pro všechny, kteří milují středně tučný jogurt plný velkých kousků svěžího ovoce.
Florian Active+
Lahodné jogurty s nízkým obsahem tuku, probiotickými bakteriemi a chutí ovoce nezatíženou cukrem!  
Selský
Selský jogurt má krémovou a jemnou chuť. K tomu nejlepšímu čerstvému mléku z okolních farem jsme přidali jen čerstvou smetanu, unikátní živé a probiotické kultury a velkou dávku vyzrálého ovoce.
Pierot
Smetanový jogurt v legendární černé misce. Pod krémovým jogurtem ze smetany je ukryto překvapení v podobě tradičních i exotických příchutí. Například ananas s kokosem nebo tradiční hruškový.
BIO jogurty
Vyroben z BIO mléka z našeho regionu. V takto připraveném jogurtu nenajdete žádné umělé přísady. Budete cítit jen lahodnost přírodního organického jogurtu s jemnou chutí bio ovoce.
High Protein Jogurt
Vysoký obsah těch nejcennějších bílkovin, nízký obsah tuku v hustých řeckých jogurtech. Bílý nebo s dávkou malin, meruněk a jablka s hruškou.

Novinky OLMA

Stisknutím tlačítka „ODEBÍRAT“ souhlasíte s podmínkami.

Svět OLMA

google-play-badge appstore
google-play-badge
google-play-badge
google-play-badge