logo OLMA Produkty
Přihlásit se
logo OLMA
Uživatelský profil vyhledat

Certifikáty

Jelikož firmě OLMA, a.s. na zákaznících skutečně záleží, snaží se kvalitu svých výrobků prokázat mimo jiné i řadou certifikátů, které jsou v očích spotřebitelů, ale i obchodníků zárukou kvality a zodpovědnosti firmy ke svému okolí.

Certifikát IFS

OLMA, a.s. získala v lednu 2010 certifikát IFS ( International Food Standard) nejvyšší úrovně.

Tento standard je jedním z nejnáročnějších v potravinářském průmyslu a je uznáván většinou obchodních řetězců jako nejvyšší záruka kvality. Klade mimořádný důraz na hygienu výroby, správné výrobní postupy a kontrolu jakosti.

Všechny tyto prvky zásadním způsobem ovlivňují bezpečnost konečného výrobku. Mnohaletá snaha budování moderního závodu a funkčního systému kontroly kvality tímto získala další oficiální uznání.

Certifikáty ČSN ISO 9001, ČSN ISO 14001

V roce 1999 byl v OLMĚ zaveden systém zabezpečování jakosti podle ISO 9001, který standardizuje veškeré výrobní, kontrolní a dodavatelsko-odběratelské operace a postupy tak, aby byla zajištěna maximální kvalita a tím i konkurenceschopnost celého sortimentu.

V roce 2000 společnost OLMA, a.s. získala jako jedna z prvních potravinářských firem v ČR certifikát ISO 14001, který kodifikuje vztah firmy k ochraně životního prostředí s cílem zavedení preventivních opatření vedoucích ke snižování zátěže a zmírňování znečištění v souladu s ekonomickými a celospolečenskými potřebami.


Novinky OLMA

Stisknutím tlačítka „ODEBÍRAT“ souhlasíte s podmínkami.

Svět OLMA

google-play-badge appstore
google-play-badge
google-play-badge
google-play-badge