logo OLMA Produkty
Přihlásit se
logo OLMA
Uživatelský profil vyhledat

PRV MODERNIZACE

Společnost OLMA, a.s. realizuje ve svém závodě v Olomouci projekt s názvem "Modernizace a zefektivnění výroby mléčných specialit".

logo EU

Projekt řeší rozšíření portfolia fermentovaných mléčných specialit o míchané výrobky, rozšíření kapacity a modernizaci technologie pro pasteraci a homogenizaci mléka a smetany a zefektivnění mixování a paletizaci zabalených mléčných výrobků robotickou linkou.

 

Cílem a výsledkem projektu bude nová linka pro výrobu fermentovaných mléčných specialit, jako jsou tvarohy s podílem smetany, zvýšeným obsahem bílkovin nebo smetanové tvarohové krémy a jogurty. Dále bude výsledkem linka pro pasteraci a homogenizaci mléka a smetany na výrobu mléčných specialit. Ke zvýšení efektivnosti  přispěje nová linka na mixování zabalených mléčných výrobků na paletky a jejich následná paletizace.

 

Projekt bude podpořen prostřednictví Programu rozvoje venkova na období 2014 - 2020, v rámci Opatření 4 Investice do hmotného majetku, Podopatření 4.2. Podpora investic, které se týkají zpracování/uvádění na trh a/nebo vývoje zemědělských produktů, Operace 4.2.1. Zpracování a uvádění na trh zemědělských výrobků, záměr d) Zpracovatelské podniky velké.

 

Cílem operace jsou investice do zpracovatelského provozu vedoucí ke zvýšení přidané hodnoty zemědělských produktů.

Místo realizace: OLMA, a.s., Pavelkova 597/18,Holice, Olomouc
Předpokládané datum zahájení fyzické realizace projektu: 1. 12. 2020
Předpokládané datum ukončení fyzické části projektu: 30. 9. 2022
Celkové výdaje: 75 000 000 Kč (bez DPH)

 

Kontaktní osoba pro poskytování informací: Ing. Stanislav Černocký, e-mail: stanislav.cernocky@olma.cz, telefon: 585103243


Novinky OLMA

Stisknutím tlačítka „ODEBÍRAT“ souhlasíte s podmínkami.

Svět OLMA

google-play-badge appstore
google-play-badge
google-play-badge
google-play-badge