Produkty
Produkty

OLMA, a.s.

OZNÁMENÍ: Vinou lidského pochybení byl zabalen rostlinný tuk Zlatá Haná do obalu másla. Výrobek je zdravotně nezávadný, ale neodpovídá deklaraci na obale, má i odlišnou chuť a vůni. Jedná se o výrobek označený jako Olomoucké máslo. Dotčená je pouze malá část výroby s datem spotřeby 11.12. 19 šarže L101. Pokud jste si tento nestandardní výrobek zakoupili, prosím, reklamujte jej u nás na Olmě na emailové adrese reklamace@olma.cz. Výrobek vám bude plně nahrazen. Je nám líto, že k tomuto omylu došlo a velice se za něj omlouváme. RNDr. Dana Dvořáková, Vedoucí útvaru vývoje a řízení jakosti

Vyhraj s TESCO!Vyhraj s OLMOU a Albertem Škoda Rapid Spaceback!

Olma 50let. Každý den.

Mléko i všechny produkty společnosti OLMA jsou přesně takové, jako je čistá příroda Moravy. Díky poctivým zdrojům a pečlivé práci jsou výrobky na špici nejen kvalitou, ale především báječně chutnají. Více než 50 let, každý den. Kvalitní mléko se odjakživa sváží do Olmy z úrodné Hané, podhůří Jeseníků a Beskyd. Na příjmu se mléko zkontroluje, přečerpá a následně ošetří pasterací. Co vzniká z mléka dál, už víte.


sAplikace Olmíci!Aplikace Olmíci!

OLMA má už přes 42.000 fanoušků na Facebooku. Přidejte se také.

cover_jaro_smoothie

Vyhraj škodu Rapid

Stáhněte si audioknížku Olmíci


Uvedením Vaší e-mailové adresy a stisknutím tlačítka „Přihlásit k odběru“ udělujete společnosti OLMA a.s. souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje, tj. e-mailové adresy, za účelem zasílání obchodních sdělení o nabídce, novinkách a aktivitách společnosti OLMA, a.s. Souhlas je zcela dobrovolný a můžete jej kdykoliv odvolat v každé aktuální nabídce, která Vám přijde do e-mailové schránky. Další informace o zpracování a ochraně osobních údajů naší společnosti naleznete zde.

Zajímá Vás, co je v OLMĚ nového?

Olmín OLMA
Revital 145 g - gooseberry - CHIA seeds 1,7 % OLMA
GRANDE 125 g - garlic
Cavalier 140 g - chocolate with orange OLMA
Pierot - kokos - ananas OLMA
Florian creamy 150 g - stracciatella OLMA
Olmíci yoghurt 111 g - vanilla OLMA
Olmíci Maty 110 g OLMA

For customers

For partners

Contacts