Produkty
Produkty

Tiskové zprávy

V lednu 2013 byl spuštěn zcela nový web pro celiaky, jejich rodinné příslušníky, přátele a jednoduše všechny, co se zajímají o nové trendy v potravinách s cílem ulehčit svému zažívání. Web www.bezlepek.cz si klade za cíl být správnou první volbou, když se zajímáte o celiakii, držíte bezlepkovou dietu, nebo chcete pomoci někomu, kdo ji drží.
Co se vlastně skrývá pod oválnou značkou s tajuplným kódem uvnitř? Tato značka, často nazývaná veterinární ovál, je nezbytnou podmínkou pro to, aby bylo možné s živočišným produktem obchodovat v rámci EU. Garantuje hygienickou úroveň výrobců i základní standard bezpečnosti potravinářské výroby. Dokladem o registraci je veterinární schvalovací číslo uvedené v oválu, jehož součástí je kód země, ze které závod pochází, v našem případě Česká republika, i oblast, na kterou se platnost toho oválu vztahuje, tj. ES - Evropská unie. Číslo je jedinečné a lze podle něj na internetu dohledat, kterému provozovateli patří.
SSHR
Zaměstnanci společnosti OLMA, a.s. mají první rok vzdělávání se s EDUCOU za sebou.
Specifická školení nepřenositelných znalostí výrobního procesu ve společnosti OLMA a. s.
Společnost OLMA realizuje ve svém závodě v Olomouci projekt „Inovace ve výrobě fermentovaných výrobků“, který řeší vývoj a výrobu nových krémovitých a tekutých fermentovaných výrobků se sníženým obsahem laktózy.