Produkty
Produkty

Island z koloběžky, aneb za pramenem Skyru

Sbírejte podobné kilometry jako Veronika na Islandu a Olma toho nejlepšího každý týden odmění balením 8ks Skyr drinku. Vaše výkony nám posílejte zde.

KDO JE VERONIKA JIŘÍČKOVÁ?

Vystudovala cestovní ruch a rekreologii. Naprosto ze všeho nejlíp jí je na cestách nebo na horách. Nebo na cestách na horách. Mezi její hlavní koníčky patří cestování, sport, divadlo a tanec. Už procestovala země jako Litva, Polsko, Rusko, Ukrajina, Albánie, Kypr, Kanárské ostrovy, Rakousko, Itálie, Slovensko, Nizozemí, Belgii aj. Jezdí jako pomocný průvodce na ferratové a cyklo zájezdy.

PROČ ISLAND?

Na drsném Islandu potřeboval historicky pořádnou dávku kvalitní bílkoviny dříve každý. Proto se hodí do jídelníčku každého fyzicky pracujícího člověka, ale také pro všechny náročné sportovce vyžadující bezvadný přísun těch nejhodnotnějších bílkovin.

OLMA PROTEIN SKYR

Testován na Islandu.

OLMA se inspirovala kulturou krásného divokého Islandu a vytvořila z nejkvalitnějšího moravského mléka výživově velmi zajímavý výrobek - OLMA PROTEIN SKYR – s vynikající chutí, vysokým obsahem bílkovin a nízkou hladinou tuku i mléčného cukru.

PROČ JSOU DOBRÉ MLÉČNÉ BÍLKOVINY?

Skyr obsahuje vysoký obsah plnohodnotných mléčných bílkovin, tedy těch, které obsahují všechny potřebné esenciální aminokyseliny, a to v žádaném poměru a množství. Dostatečný přísun bílkovin je nutný pro růst svalové hmoty a její udržení. Ideálně pokud je jejich příjem navíc doprovázen dostatečným pohybem či fyzickou námahou, dokáže Vaše tělo naplno využít jedinečných vlastností mléčné bílkoviny. Konzumace potravin s vysokým obsahem bílkovin má smysl jen jako součást vyvážené diety a zdravého životního stylu.

SLEDUJTE CELOU EXPEDICI NA FACEBOOKU

OLMA PROTEIN SKYR plní vysněné výzvy - máte zajímavou fyzicky náročnou výzvu a chcete si ji splnit? Pošlete nám svůj profil a nesplněnou výzvu, budete-li vybráni, Olma Vás podpoří.

Jako první si vybral OLMA PROTEIN SKYR Veroniku, která jela za pramenem Skyru objet Island na koloběžce.

Sledujte každý den Veroniku zde.