Kariéra

Začněte svou kariéru právě v OLMA, a.s.

Asistentka obchodního úseku

Pracovněprávní vztah: Plný úvazek

Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Doba zaměstnání: od 1.7.2018

Mzdové rozpětí: od 20 000 Kč/měsíc

Pracovní náplň:
- komplexní zajištění každodenního chodu kanceláře obchodního ředitele
- komunikace s obchodním týmem
- vyhodnocování prodejů, tržních podílů a promočních aktivit
- aktualizace obchodních dat firmy

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání ekonomického nebo marketingového směru
- praxe na obdobné pozici výhodou
- dobrou znalost práce na PC
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv
- odpovídající mzdové ohodnocení
- nástup od 1. 7. 2018, případně dle dohody
- benefity: výhodné závodní stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, Flexi Pass

Komu se hlásit:

Veronika Steidlová, e-mail: veronika.steidlova@olma.cz

Biochemik, obsluha a seřizování mlék. zařízení

Směnnost: Nepřetržitý provoz

Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Zkrácený úvazek, minimálně 37,5 hod. týdně

Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Doba zaměstnání: Od 1.7.2018

Mzdové rozpětí: od 18 000 do 23 000 Kč/měsíc

 Pracoviště: Pavelkova č.p. 597/18, Olomouc. Nástup možný ihned.

Vzdělání: SO, USO; částečně technický typ, pracovitý, samostatný, zodpovědný, jedná se o práci u sušárenského panelu. Vhodné i pro absolventy.
Nepřetržitý provoz PO - NE, směny: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod.

Firemní benefity: výhodná strava, penz. připojištění, 5 týdnů dovolené, soc. fond - rekreace, zaměstnání v perspektivní firmě s dlouholetou tradicí.

Nástupní hrubá mzda: 18.000 Kč, po zapracování do 23.000 Kč.

Biochemik - sýrárna

 Směnnost: Jednosměnný provoz

 Mzdové rozpětí: od 17 000 do 18 000 Kč/měsíc

 Vhodné pro: Absolventy středních škol. Jedná se o práci u výrobní linky na sýrárně.

Požadujeme:
- vzdělání potravinářského nebo technického směru výhodou
- praxe ve výrobním podniku na obdobné pozici výhodou
- samostatnost, zručnost, zodpovědnost, flexibilitu

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv
- práci v jednosměnném provozu (po-pá + so nebo ne jako přesčas)
- benefity - výhodné závodní stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, Flexi Pass

Biochemik - máslárna

 Směnnost: Dvousměnný provoz

 Mzdové rozpětí: od 17 000 do 19 000 Kč/měsíc

Práce u výrobní linky na máslárně.

Požadujeme:
- vzdělání technického směru výhodou

Nabízíme:
- práci v dvousměnném provozu (po-pá, občas so nebo ne jako přesčas)

Zámečník - seřizovač

 Směnnost: Třísměnný provoz

 Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, minimálně 35 hod. týdně

 Mzdové rozpětí:

od 19 000 do 20 000 Kč/měsíc

Poznámka k volnému místu:

Jedná se o údržbu a seřizování technologických linek na výrobu mlékárenských výrobků.

Požadujeme:
- vzdělání strojírenského zaměření
Nabízíme:
- práci v jednosměnném provozu, po zapracování (cca 6 měsíců) v třísměnném provozu

Zájemci mohou zasílat své životopisy na email:

 veronika.steidlova@olma.cz   pers. oddělení