logo OLMAProdukty
Přihlásit se
logo OLMA
Uživatelský profilvyhledat

Bezlepek.cz

V lednu 2013 byl spuštěn zcela nový web pro celiaky, jejich rodinné příslušníky, přátele a jednoduše všechny, co se zajímají o nové trendy v potravinách s cílem ulehčit svému zažívání. Web www.bezlepek.cz si klade za cíl být správnou první volbou, když se zajímáte o celiakii, držíte bezlepkovou dietu, nebo chcete pomoci někomu, kdo ji drží.

Dozvíte se tu, co to vlastně bezlepková dieta je, jak se projevuje, jak ji správně držet a hlavně jaké výrobky jsou pro vás vhodné. Na to navazuje sekce katalog, kde si výrobky prohlédnete, zjistíte, kde se dají zakoupit, co obsahují a jaké mají nutriční hodnoty. To ale není zdaleka vše! Web totiž nabízí unikátní funkci, která významnou měrou zvyšuje uživatelský komfort – nákupní seznam, kam si můžete vložit všechny výrobky, které Vás zajímají a odeslat je mailem nebo jedním klikem vytisknout. Do obchodu půjdete už vždy najisto.

V katalogu naleznete pečlivě vybranou řadu výrobků vhodných pro bezlepkovou dietu. Vše je přehledně řazeno do sekcí s možností filtrování. V současné době se do projektu zapojilo šest značek, které budou katalog udržovat přehledný a aktuální.

V sekci fórum se můžete podělit o své zkušenosti s ostatními, nebo se ptát odborníků na bezlepkovou dietu.

V neposlední řadě dovolte, abychom upozornili na sekci „Tisk a akce“, kde pro vás budeme zveřejňovat vše, co o bezlepku a bezlepkové dietě vyšlo a nezapomeneme ani na akce obchodních řetězců, abyste bezlepkové výrobky sehnali vždy co nejvýhodněji.

Věříme, že se vám web bude líbit, stejně jako se nám líbí jej pro vás připravovat.
Těšíme se na vás, první návštěvníky nového webu.

Tým www.bezlepek.cz

Novinky OLMA

Stisknutím tlačítka „ODEBÍRAT“ souhlasíte s podmínkami.

Svět OLMA

google-play-badgeappstore
google-play-badge
google-play-badge
google-play-badge