Produkty
Produkty

Aktuality

Večeře s Chantal Poullain
V pátek 4.5.2018 proběhla večeře s herečkou Chantal Poullain, kterou vyhrál v naší soutěži se sýrem OlBrie pan Pavel. Večer to byl opravdu povedený, podívejte se sami na přátelskou atmosféru kterou si pan Pavel jistě užil!
Olma cviceni2
Olma opět podpořila zdravý pohyb drinkem Smoothie! Tentokrát se kouzelný wellness weekend pro ženy uskutečnil v Luhačovicích ve dnech 20.-22. dubna 2018. Těšíme se na další sportovní akce!
Olma podporuje zdravý pohyb žen s drinkem Smoothie!
Tentokrát v Brně na jedinečné akcí pro ženy s názvem BODY IN ACTION 5 o účasti více jak 280 žen z celé České republiky i ze Slovenska! ;-)
Jogurty a škroby OLMA
Všechny neochucené zakysané výrobky (jogurty, nápoje, zakysané mléčné dezerty) produkované naší společností jsou vyráběné pouze z mléčných surovin. Základem je mléko a pokud je potřeba zvýšit viskozitu a pevnost výrobků je přidána mléčná bílkovina nebo sušené mléko.
Nové varianty Revitalu
Zachutnala Vám naše novinka Revital? Pak Vás potěšíme, protože přicházíme s jeho novými příchutěmi.
Zejména maminky ocení kvalitu a čerstvost bio surovin, ze kterých je Bio Olmík vyroben.
Olmín získla prvenství v kategorii Sýr s plísní na povrchu, stal se Novinkou roku v sýrové řadě a Absolutním vítězem celého ročníku.
Vyjádření k palmovému oleji
Jako firma chápeme snahu všech zákazníků chránit planetu a její zdroje a vážíme si jí. Přesto bychom se touto cestou rádi vyjádřili k problematice palmového oleje, abychom nesprávné informace vyskytující se v médiích mohli uvést na pravou míru.